31.5.2003 CAC
Gelsenkirchen, D |
Afghan
hound
|
Rozhodca /Richter /Judge: G. Schröter (D)
|
PSY
/males /rüde:
|
Trieda
dorastu /Puppies /Jüngstenklasse (2/2)
|
VN1
|
Fayum of High Society |
VN2
|
Quite An Impact of Meadow
Valley
|
Trieda
mladých /Juniors /Jugendklasse (5/4)
|
V1
|
Faruk von Katwiga
|
V2
|
Djaithan az Tarnak |
V3
|
Djhies az Tarnak |
V4
|
Nijal-Noah von den Black
Devils
|
Trieda otvorená
/Open /Offeneklasse |
V1,
CAC, Najlepší pes
|
Chamun von Katwiga |
V2
|
Wazuma Shams-an-Nahar
|
V3
|
Zahir von Katwiga
|
V4
|
Elasar-Lisu of High Society
|
V
|
Zarrin von der Irminsul
|
V
|
Karim el Reshna Hadi
|
V
|
El Dalgha Kihran's In' Shalan
|
V
|
Nausikaa's Zamal
|
V
|
Dschabalpur von Katwiga
|
VD
|
Esfahan of High
Society
|
Trieda
pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse (2/2)
|
V1, resCAC
|
Coshun von Katwiga
|
V2
|
Calim-Ibn az Tarnak
|
Trieda
šampiónov /Champions /Championklasse (1/1)
|
V1
|
Ch. El Dalgha Kihran's Ha'
Farid
|
FENY
/females /hündin:
|
Trieda
dorastu /Puppies /Jüngstenklasse (1/1)
|
VN1
|
Farameh of High Society
|
Trieda
mladých /Juniors /Jugendklasse (1/1)
|
V1,
JuniorBOB
|
Dalya az Tarnak
|
Trieda
otvorená /Open /Offeneklasse (5/4)
|
V1,
CAC, Najlepšia fena, BOB
|
Cadija von Katwiga |
V2
|
Dschaina von Katwiga
|
V3
|
Nala Pachacumac
|
V4
|
Bhoreen Rashat el Mahar
|
---
|
El Dalgha Kihran's Il'
Chirin
|
Trieda
pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse (7/6)
|
V1, resCAC
|
Moralaja von den Black
Devils
|
V2
|
Nausikaa's Zoe
|
V3
|
Carihva-Batiyar az
Tarnak
|
V4
|
Lizarazu von den Black Devils
|
V
|
Bojoura von Katwiga
|
V
|
Vathma Hari
Shams-an-Nahar
|
---
|
Emmy-Lou von der
Chocly
|
Trieda
šampiónov /Champions /Championklasse (2/2)
|
V1
|
Ch. Nausikaa's Yamuna
|
V2
|
Ch. Absorba's Lift Me Up
|
Trieda
veteránov /Veterans /Veteranenklasse(2/1)
|
V1
|
Dahri Pachacumac
|
---
|
Ch. Jativa na hawa
von den Black Devils
|
|
Saluki |
PSY
/males /rüde: |
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse |
VN1 |
Mata Salamata´s Gilgamesh Goa |
Trieda
mladých /Juniors /Jugendklasse |
V1 |
Tariq-Fayyaz al Firdous
|
V2 |
Pari-was Hadid-Filfil |
Trieda
otvorená /Open /Offeneklasse |
V1, CAC, VDH,
Najlepší pes, BOB |
Raquim-Chalid al Firdous
|
V2, resCAC |
Asarafi Juan Jagannath
|
V3 |
Yalameh Arif
|
V4 |
Pari-was Ghadu-Gaweed |
V |
Yalameh Asakahn
|
V |
Cypceli´s aqib Bin Yamin
|
V |
Qadim von der Irminsul
|
V |
Tazillah Talisman |
V |
Pari-was Fel Fel Abad
|
V |
Xass Farah Cyrus
|
V |
Abu Baqr´s Durbin Dustar
|
Trieda pracovná /Working
class /Gebrauchshundklasse |
V1, VDH |
Norwardt Errai |
Trieda
šampiónov /Champions /Championklasse |
V1, VDH |
Abu Baqr´s Babrack |
Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse |
FENY
/females /hündin: |
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse |
VN1 |
Aziz Samavi |
Trieda
mladých /Juniors /Jugendklasse |
V1, JuniorBOB |
Akazzi Sawahin |
V2 |
Tonjia Fayanah al Firdous |
VD3 |
Yalameh Begum Nahema |
Trieda
otvorená /Open /Offeneklasse |
V1, CAC, VDH |
Abu Baqr´s Delroba |
V2, resCAC, resVDH |
Ziba Talitha |
V3 |
El Ubaid´s Cadiya
|
V4 |
Suleika Elishaba al Firdous
|
V |
Yalameh Alayah
|
V |
Edisova Behira Emina
|
V |
Shirin Esther al Firdous
|
VD |
Al-Aziziah Aniig
|
D |
Del Goscha´s Dharmas |
Trieda pracovná /Working
class /Gebrauchshundklasse |
V1, VDH |
Nordwart Jipneja |
V2 |
Fleetwind Persian Pearl |
Trieda
šampiónov /Champions /Championklasse |
V1, VDH, Najlepšia fena |
Abu Baqr´s Bamdad Bejad |
V2 |
Al-Aziziah Mujiid
|
V3 |
Al-Aziziah Sayyaidah |
|
|
Whippet |
Rozhodca /Richter
/Judge: G. Kostopoulos, GR |
PSY
/males /rüde: |
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse
- 5 |
VN1 |
Nine
Lives Camaro |
|
m: Buchholz |
VN |
Nine
Lives Campari Rouge |
|
m: Müller |
VN |
Frontrunner’s Xtream Special |
|
m: Nielsen |
VN |
Frontrunners Special
Performance |
|
m: Nielsen |
neposúdený |
Frontrunners Special Devotion |
Trieda
mladých /Juniors /Jugendklasse - 4 |
V1 |
Betty
Barklay Bucks Fizz |
|
m: Kasztelan |
V2 |
Marchpast
Cool Linen |
|
m: Kurrek |
V3 |
Betty
Barkley Banana Daiquiri |
|
m: Nöding |
V4 |
Jupiter
von der Oelmühle |
|
m: Rommerskirchen |
Trieda
otvorená /Open /Offeneklasse |
V1, CAC, BOB |
Adagio Love
Supreme |
|
m: Raghamar |
V2, resCAC |
Almansor’s
Local Hero |
|
m: Kiack |
V3 |
Scoop du
Manoir de la Grenouillère |
|
m: Amand-Delabelle |
V4 |
Blue
Spring’s Royal Ascot |
|
m: Lempereur |
V |
Ulix vom
Kleinenberg |
V |
Sobresalto Irish Scotch Whisky |
V |
Almansor’s Knock On Heavens, |
V |
Per-Mo’Bile Yeoman |
V |
Is Est
Quent |
V |
Dollypop’s Blue Moon Of Kent |
V |
Nine
Lives Bibosz |
VD |
Per-Mo’Bile Elton The Entert |
VD |
Per-Mo’Bile Achim’s A-Type |
VD |
Fiefoerniek’s
Vacation in Paris |
Trieda
šampiónov /Champions /Championklasse - 3 |
V1, VDH |
Multi Ch.
Almaglo Cavalier |
|
m: Delabelle |
V2 |
Special
Réserve du Haras D’Helios |
|
m: Brandt |
V3 |
Frontrunners Velvet Goldmine |
|
m: Nielsen |
Trieda veteránov /Veterans /Veteranenklasse
- 3 |
V1 |
Bynkemarkens Ti-Ty |
|
m: Nielsen |
V2 |
Levis
Strauss du Tadjura |
|
m: Buchholz |
V3 |
Ribot vom
Kleinenberg |
|
m: Vandre |
FENY
/females /hündin: |
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse |
VN1 |
Frontrunners Special Love |
|
m: Brandt |
VN |
Almansor’s Magic Moments |
|
m: Kiack |
VN |
Nine
Lives Champagne On Ice |
|
m: Homer |
VN |
Frontrunners Diva Special |
|
m:
Carraturo |
Trieda
mladých /Juniors /Jugendklasse - 5 |
V1 |
Frontrunners Special Collection |
|
m:
Brandt |
V2 |
Betty
Barkley Bitter Sweet |
|
m:
Nöding |
V3 |
Nightvision Aglow Mist |
|
m:
Homer |
V4 |
Vivian
Vom Kleinenberg |
|
m:
Bethscheider |
Trieda
otvorená /Open /Offeneklasse - 11 |
V1, CAC,
BOS |
Adagio True
Love |
|
m:
Raghamar |
V2,
resCAC |
Nine Lives
Bajka |
|
m:
Homer |
V3 |
Sobresalto Jean-Marie |
|
m:
Carraturo |
V4 |
Grace von
der Oelmühle |
|
m:
Rösner |
V |
Almansor’s Latest Love for P-M |
V |
Per-Mobile’Catch You Later Boy |
V |
Per-Mobile Unreal O’Red, |
V |
Jeebee’s Sweet Rose Mary |
V |
Almansor’s Kent-Friend Chicken |
VD |
Superfly’s Falling In Love |
Trieda
šampiónov /Champions /Championklasse - 3 |
V1 |
Frontrunner’s Love N’Emotion |
|
m:
Brandt |
V2 |
Zamia Di
Mahana |
|
m:
Delabelle |
V3 |
Silkstone Opera Queen |
|
m:
Lempereur |