30.3.2008
CAC Nitra |
Barzoj |
Rozhodca /Richter
/Judge:
László Erdós, H |
PSY
/males /rüde: |
Trieda
mladých /Juniors /Jugendklasse |
V1, CAJC
|
BRILLIANT
NIJINSKI BALLET, 13.5.2007
(Azeem
Variage Gold x Tanečnice Nijinski Ballet)
Chov: Ing. Lenka Burianová
Maj: Katarína Loidl |
V2
|
NUYALÁSZ LIGETI
SZÁSA, 17.6.2007
(Fledlaw
Macheath x Dober-Kopp Pannon Szegfu)
Chov: Orbán Zoltán
Maj: Ing Milan Švihorík |
Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse |
V1, CAC
|
MARAT BALŠAJA
ACHOTA, 4.12.2006
(Avanturin
x Aurora Russkiy Standart)
Chov: Dušan Šír
Maj:
Patrik Panýrek |
Trieda
otvorená /Open /Offeneklasse |
V1, CAC
|
PHAEDRA CAMUS,
15.11.2004
(Phaedra
Rafiki x Rajalinjan Venuschka)
Chov: Carol Kubiak-Zamora + Kevin T. Shimel
Maj:
Jana Mrázová + Annamaria Solymosi |
V2,resCAC
|
CUPRESSUS
BISTKUPSTWO, 21.2.2006
(Amur Nevskyj Variage Gold x Polly z Palatinu Moravia)
Chov: Vojtech Zapletal
Maj:
Vojtech Schmiedt |
V3
|
IL CHAGAL
BALŠAJA ACHOTA
(Russkiy
Standart Arlekin x Tiara)
Chov: Dušan Šír
Maj: Marie Antonyová |
V4
|
AMURI-PAJKOS
FERIKE, 15.2.2006
(Phaedra
Camus x Amuri-Pajkos Bogi)
Chov: Annamaria Solymosi
Maj: Dr. Agnes Edit Béres |
V
|
D´ARLEKIN DREAM
SILENT ENIGMA, 20.6.2005
(Russkiy
Standart Arlekin x Authoress Silent Enigma)
Chov + Maj: Marta Křápová |
V
|
HAKIM
BALŠAJA ACHOTA, 4.4.2004
(Avanturin x Lukichi Eluka)
Chov: Dušan Šír
Maj: Hana Zemánková |
Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse |
V1, CAC
|
AMURI-PAJKOS
ETALON, 5.12.2005
(Atamán
Grisa x Amuri-Pajkos Bella)
Chov: Annamaria Solymosi
Maj: Jana Mrázová |
Trieda
šampiónov /Champions /Championklasse
|
V1, CAC, BOB
|
ZARATHUSTRA
NIJINSKI BALLET, 19.1.2006
(Azeem
Variage Gold x Tanečneice Nijinski Ballet)
Chov + Maj: Ing. Lenka Burianová |
V2, resCAC
|
HEWELIUSZ Z
POGRANICZA, 7.4.2005
(Azeem
Variage Gold x Ofelia ze Sfory Carycy)
Chov: Michalina Tekieli
Maj: Eva a Žaneta Pokorná |
V3
|
AMUR NEVSKYJ
VARIAGE GOLD, 23.4.2001
(Maxime de Nikolaiev x Nastasia Kinski Krylov)
Chov: Zuzana Hladíková
Maj: Vojtech Schmiedt
|
FENY
/females /hündin: |
Trieda
šteniat
/ Babies |
VN1
|
ASYA ADIRA MRAJA,
30.12.2007
(Phaedra
Camus x Amuri-Pajkos Bogi)
Chov + Maj: Jana Mrázová |
Trieda dorastu /Puppies /Jüngstenklasse |
V1,resBIS puppy
|
PASKOVA BELIEVE
IN ME, 4.7.2007
(Dober-Kopp Pannon Baro x Ischyma First Lady)
Chov: Antoaneta Paskova
Maj: Dr. Agnes Edit Béres |
Mrieda
mladých /Juniors /Jugendklasse |
V1, CAJC
|
YANNA Z PALATINU
MORAVIA, 23.3.2007
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Chov: Marta Ružičková
Maj: Hana Zemánková |
V2
|
ANGELINA JOLLIE
ROAYL LILY, 23.3.2007
(Hassini
Rus Duchess x Charyzma Chwili Polot)
Chov: Alena Porteľšová
Maj: Ing. Boris Harhaj |
V3
|
BARATHEA
NIJINSKI BALLET, 13.5.2007
(Azeem
Variage Gold x Tanečnice Nijinski Ballet)
Chov: Ing. Lenka Burianová
Maj: Věra Sedláková |
D
|
OKSANA AT IMPULS,
25.5.2007
(Volodei
Des Cross De La Moliere x Fiona Balšaja Achota)
Chov: Drahomíra Fridrichová
Maj:
Juraj + Mgdaléna Števieroví |
Medzitrieda /Intermediates /Mittelklasse |
V1, CAC |
ARS POETICA
NIJINSKI BALLET, 3.6.2006
(Azeem
Variage Gold x Raspberry Nijinski Ballet)
Chov + Maj: Ing. Lenka Burianová |
Trieda
otvorená /Open /Offeneklasse |
V1, CAC
|
BORSCANA
WOLVERINE, 18.3.2006
(Moryjak
Wild Is The Wind x Apurva Bistkupstwo)
Chov: Lize Edland + Rickard Sellin
Maj: Vojtech + Ludmila Zapletalovi |
V2, resCAC
|
AMURI-PAJKOS
FIONA, 15.2.2006
(Phaedra
Camus x Amuri-Pajkos Bogi)
Chov: Annamaria Solymosi
Maj: Janka + Roman Kvasničkoví |
Trieda pracovná /Working class /Gebrauchshundklasse |
V1, CAC
|
CALINKA ZWEZDA
HORNADA, 14.7.2006
(Quincy
z Palatinu Moravia x Blondie Artin Slovakia)
Chov: Z. Telepovská
Maj: Jana Mrázová
|
Trieda
šampiónov /Champions /Championklasse |
V1, CAC
|
EAU DE TOILETT
SILENT ENIGMA
(Rajalinjan
Baranovitch x Authoress Silent Enigma)
Chov + Maj: Marta Křápová
|